ریپورتاژ آگهی

بسته آموزشی کارشناسی ارشد شهرسازی کیمیا فکر بزرگ

 

 • آیا به دنبال مطالعه اثر بخش تر کتابهای کاربردی تر و تسلط بیشتر بر روی مطالب، همه و همه در زمان کمتر هستید؟
 • آیا به طور جدی خواهان قبولی در آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی هستید؟
 • آیا نگران صرف زمان زیاد بر روی منابع گوناگون آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی هستید در حالی که نمی دانید خواندن هر کدام از آنها تا چه اندازه برای شما مثمر ثمر خواهد بود؟
 • آیا نگران کمبود زمان برای مطالعه جامع منابع آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی و مرور و تسلط بر روی آنها هستید؟

 

از جمله مشکلات بزرگ داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی گستردگی زیاد منابع و در مواردی به روز نبودن و معتبر نبودن آنهاست به عنوان مثال هر ساله سوالات کنکور در سرفصلهای”مبانی نظری” به روز تر شده و به سمت ادبیات روز جهانی میل می کند و از طرفی در بحث “مباحث شهرسازی ایران” نیز نوع سوالات جزئی تر و تحلیلی تر می شود، اما متأسفانه منابع در دسترس، با وجود گسترگی فراوان، همگام با به روز شدن سوالات آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی به روز نمی شوند و بنابراین می توان گفت که عملاً بسیاری از این منابع دیگر قابل استناد نمی باشند.

از طرفی بخشی از سوالات از منابع و مقالات خارجی و بحث های شهرسازی روز جهانی سرچشمه می گیرند که می توان گفت برای آنها هیچ کتاب یا منبع قابل قبولی در دسترس نیست و اطلاعات مربوط به آنها در خوش بینانه ترین حالت صرفاً در دانشگاه ها و در کلاسها اساتید برجسته دانشگاهی ارائه می گردد.

بنابراین کتابهای معتبر آموزشی شهرسازی که در بردارنده مطالب و نکات به روز، قابل استناد، کلیدی و مهم باشد مهمترین دغدغه داوطلبان که “چه چیزی بخوانیم ؟” را رفع می کند و سردرگمی آنان را در موقع مطالعه منابع متعدد از بین می برد و موجب ذخیره میزان قابل ملاحظه ای از زمان می شود.

کیمیا فکر بزرگ بعد از چندین سال فعالیت آموزشی و تجربه تدریس بسیار موفق برای آمادگی آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی و گردآوری مطالب مفید و کاربردی، کتابهای آمادگی کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی خود را با عنوان بسته آموزشی کیمیا تألیف و چاپ نموده است.

بسته آموزشی کیمیا فکر بزرگ بهترین و کاملترین جایگزین برای کلاسهای حضوری است.

کتابهای بسته آموزشی کارشناسی ارشد شهرسازی کیمیا فکر بزرگ:

کتاب زبان عمومی و تخصصی کارشناسی ارشد شهرسازی

زبان عمومی و تخصصی کارشناسی ارشد شهرسازی

این کتاب در ۳۱۴ صفحه در دو بخش زبان عمومی و زبان تخصصی آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی تهیه و تألیف شده است.

این کتاب نخستین و کاملترین کتاب زبان آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی میباشد که شامل:

 • آموزش گرامر زبان عمومی به همراه تست و پاسخ به روشی ساده و کارا مشخصا برای استفاده آزمون کارشناسی ارشد
 • بیش از ۱۲۰۰ لغت بسیار پر کاربرد در آزمونهای سراسری کارشناسی ارشد شهرسازی
 • آموزش نحوه مطالعه متن ها و پاسخ دادن به سوالات زبان تخصصی شهرسازی
 • شش متن تخصصی شهرسازی
 • شانزده آزمون زبان تألیفی با پاسخنامه
 • نه آزمون سراسری با پاسخنامه

 

شما می توانید جهت خرید نسخه چاپی این کتاب به این صفحه و جهت تهیه نسخه الکترونیکی کتاب به این صفحه در وب سایت کیمیا فکر بزرگ مراجعه کنید.

کتاب مجموعه مباحث عمومی برنامه ریزی و طراحی شهری کارشناسی ارشد شهرسازی

مجموعه مباحث عمومی برنامه ریزی و طراحی شهری

کتاب حاضر، دومین کتاب از مجموعه کتاب های آمادگی آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی، گرایشهای برنامه ریزی شهری، منطقه ای، مدیریت و طراحی شهری (مشترک) کیمیا فکر بزرگ است. مجموعه پیش رو مختص سرفصل های مباحث عمومی و تاریخ شهر و شهرسازی جهان و ایران بوده و تلخیصی مناسب و هوشمندانه از کتب زیر است:

 1. سیراندیشه های شهرسازی ۱ و ۲ (جهانشاه پاکزاد)
 2. تاریخ شهر و شهرنشینی در جهان (جهانشاه پاکزاد)
 3. تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران (جهانشاه پاکزاد)
 4. تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران (حسین سلطانزاده)
 5. طرح­ها و برنامه ­های شهرسازی (مصطفی بهزادفر)
 6. شهر و محیط زیست (ترجمه علی مدرس)
 7. آیین شهرسازی پایدار (ترجمه مصطفی بهزادفر)
 8. مرمت شهری (سید محسن حبیبی)
 9. زیرساخت­های شهری (مصطفی بهزادفر)
 10. فضاهای عمومی و خصوصی شهر (ترجمه فرشاد نوریان)

 

برای سفارش نسخه چاپی این کتاب به صفحه خرید نسخه چاپی در وب سایت کیمیا فکر بزرگ، و برای خرید نسخه الکترونیکی کتاب مجموعه مباحث عمومی برنامه ریزی و طراحی شهری به صفحه مخصوص نسخه الکترونیکی مراجعه کنید.

کتاب مجموعه مباحث تخصصی برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری

مجموعه مباحث تخصصی برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری

کتاب حاضر، سومین کتاب از مجموعه ۵ جلدی آمادگی آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری کیمیا فکر بزرگ است. مجموعه پیش رو مختص سرفصل مبانی نظری برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری بوده و تلخیصی مناسب و هوشمندانه از کتب زیر است:

 1. برنامه­ ریزی راهبردی توسعه شهری (جواد مهدیزاده)
 2. اصلاح نظام مدیریت و حکمروایی شهری (حسین پیرزاده به سفارش مرکز مطالعات تحقیقات معماری و شهرسازی ایران)
 3. مبانی و تکنیک­های برنامه ­ریزی شهری (کرامت الله زیاری)
 4. مدیریت و حکمروایی شهری (ناصر برک­پور)
 5. مدیریت شهری (غلامرضا لطیفی)
 6. اصول و مبانی­ برنامه ­ریزی منطقه ­ای (کرامت الله زیاری)
 7. مبانی برنامه­ ریزی منطقه­ ای (مظفر صرافی)
 8. مجموعه کتاب­های سبز شهرداری جلد ۱ تا ۱۲ (احمد سعیدنیا)

 

برای سفارش نسخه چاپی این کتاب به صفحه خرید نسخه چاپی و برای تهیه نسخه الکترونیکی به صفحه خرید نسخه الکترونیکی کتاب مجموعه مباحث تخصصی برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری در وب سایت کیمیا فکر بزرگ مراجعه کنید.

کتاب مجموعه تست های تألیفی آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی گرایش برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری، به همراه پاسخ کاملا تشریحی

مجموعه تست های تألیفی برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری

این مجموعه به تلاش اساتید و دانشجویان نخبه کیمیا فکر بزرگ تهیه شده است و در کنار جنبه تست زنی، جنبه آموزشی بسیار بالایی را دارد. پاسخ های این مجموعه تماماً تشریحی هستند و برای همگی، آدرس کامل منبع اصلی سوال تا شماره صفحه آورده شده است.

برای سفارش نسخه چاپی این کتاب به صفحه خرید نسخه چاپی و برای تهیه نسخه الکترونیکی به صفحه خرید نسخه الکترونیکی کتاب مجموعه تست های تألیفی آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی گرایش برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری در وب سایت کیمیا فکر بزرگ مراجعه کنید.

کتاب آمار، فنون و روشهای کمی در برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری

کتاب آمار، فنون و روشهای کمی در برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری

این کتاب پنجمین کتاب از بسته آموزشی کارشناسی ارشد شهرسازی کیمیا فکر بزرگ برای گرایشهای برنامه ریزی می باشد. که در شش فصل آمار توصیفی، متغیرهای تصادفی، توزیعهای مهم گسسته و پیوسته، توزیعهای نمونه ای و برآورد، آزمونهای فرض آماری و مدلها روشها و فنون برنامه ریزی را شامل می شود. این کتاب بالغ بر ۴۸۰ صفحه می باشد.

برای سفارش نسخه چاپی این کتاب به صفحه خرید نسخه چاپی و برای تهیه نسخه الکترونیکی به صفحه خرید نسخه الکترونیکی کتاب آمار، فنون و روشهای کمی در برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری در وب سایت کیمیا فکر بزرگ مراجعه کنید.

کتاب مجموعه مباحث تخصصی طراحی شهری

کتاب مجموعه مباحث تخصصی طراحی شهری

کتاب حاضر، سومین کتاب از مجموعه چهار جلدی کتاب های آمادگی آزمون کارشناسی ارشد طراحی شهری است که به همت جمعی از رتبه های تک رقمی سالیان گذشته کیمیا فکر بزرگ جمع آوری و سازماندهی شده است. مجموعه پیش رو مختص سرفصل های مبانی نظری معماری و طراحی شهری و تحلیل فضاهای معماری و شهری بوده و تلخیصی مناسب و هوشمندانه از کتب زیر است:

 1. زیبایی شناسی در معماری (ترجمه جهانشاه پاکزاد)
 2. مراکز شهری سرزنده (ترجمه مصطفی بهزادفر)
 3. رویکردی به سوی طراحی شهری (ترجمه راضیه رضازاده و مصطفی عباس زادگان)
 4. طراحی شهری: گونه­ شناسی رویه­ ها (ترجمه سید حسین بحرینی)
 5. فضای شهری (ترجمه خسرو هاشمی­نژاد)
 6. محیط ­های پاسخده (ترجمه مصطفی بهزادفر)
 7. تحلیل فضاهای شهری (سید حسین بحرینی)
 8. سیر اندیشه­ های شهرسازی (۳) (جهانشاه پاکزاد)

 

برای سفارش نسخه چاپی این کتاب به صفحه خرید نسخه چاپی و برای تهیه نسخه الکترونیکی به صفحه خرید نسخه الکترونیکی کتاب مجموعه مباحث تخصصی طراحی شهری در وب سایت کیمیا فکر بزرگ مراجعه کنید.

کتاب مجموعه تستهای تألیفی طراحی شهری

کتاب مجموعه تستهای تألیفی طراحی شهری

این مجموعه شامل ۱۳۴۹ تست تألیفی آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی گرایش طراحی شهری است که همراه با پاسخ تشریحی آورده شده است. این مجموعه به تلاش اساتید و دانشجویان نخبه کیمیا فکر بزرگ تهیه شده است و در کنار جنبه تست زنی، جنبه آموزشی بسیار بالایی را دارد پاسخ های این مجموعه تماماً تشریحی هستند و برای همگی، آدرس کامل منبع اصلی سوال تا شماره صفحه آورده شده است.

برای سفارش نسخه چاپی این کتاب به صفحه خرید نسخه چاپی و برای تهیه نسخه الکترونیکی به صفحه خرید نسخه الکترونیکی کتاب مجموعه تستهای تألیفی طراحی شهری در وب سایت کیمیا فکر بزرگ مراجعه کنید.

بسته آموزشی کارشناسی ارشد شهرسازی کیمیا فکر بزرگ فقط برای کسانی است که …

 

 • هدف قاطع قبولی در کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی دارند و به صورت جدی می خواهند برای کنکور کارشناسی ارشد مطالعه داشته باشند و آماده شوند .
 • می خواهند در زمان صرفه جویی داشته باشند و تسلط بیشتری نیز روی مطالب داشته باشند.
 • می خواهند آخرین و جامع ترین (نه تمامی) و مفیدترین اطلاعات مربوط به کنکور ارشد شهرسازی را به صورت یکجا در اختیار داشته باشند.
 • می خواهند اطلاعات و دانش عمومی شهرسازی خود را بالا برده و به روز کنند