ریپورتاژ آگهی:

جزوات آموزشی انحصاری کارشناسی ارشد شهرسازی کیمیا فکر بزرگ بهترین منبع جهت جمع بندی و مرور

کیمیا فکر بزرگ در راستای چشم انداز و ماموریت خود که ارائه خدمات جامع و با کیفیت آموزشی شهرسازی به تمامی دوستان در سراسر کشور می باشد، برای اولین بار اقدام به عرضه جزوات کلاسی دوره های حضوری کارشناسی ارشد شهرسازی خود نموده است. این جزوات بهترین آموزش و همچنین جمع بندی نهایی برای موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی می باشند. بدین ترتیب این خدمات آمورشی دیگر به صورت انحصاری نخواهد بود و شما در هر کجا از آموزشها و نکات درسی و کنکوری درجه یک بهره مند می شوید.

ویژگی‌های این مجموعه

  • در این مجموعه برای هر درس، بهترین جزوات کلاسی از دوره های مختلف کیمیا فکر بزرگ در سالهای مختلف و در شهرهای مختلف انتخاب شده است تا شما یقین حاصل نمائید تمامی نکات آموزشی که در کلاسهای حضوری این مجموعه ارائه می شود را در اختیار دارید.
  • در این جزوات، بهترین نکات آموزشی و کنکوری دوره های حضوری کیمیا فکر بزرگ که به صورت انحصاری و برای عده معدودی برگزار شده است، به طور کامل آورده شده است.
  • برای برخی از سرفصلها جزوات تایپ شده تدریس اساتید آورده شده است. این جزوات مطالبی است که اساتید از روی آنها تدریس میکرده اند و تمامی نکات آموزشی را به شیوه چهارچوب مدار شامل می شود.
  • بهترین قبولیهای پنج سال سال گذشته آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی از این جزوات و آموزشها استفاده کرده اند.
  • برای هر درس از دو یا سه جزوه مختلف استفاده شده تا مطمئن باشید هیچ نکته ای از قلم نیافتاده است و اطلاعات و آموزشهای در اختیارتان کامل است.
  • برای برخی از سرفصلها جزوات کلاسی اساتید دانشگاه تهران به صورت هدیه قرار داده شده است.
  • هر مجموعه از جزوات برای هر درس در فرمتهای سیاه سفید و رنگی است که هم برای مطالعه در لپ تاپ یا تبلت و هم برای پرینت گرفتن مناسب باشد.

بدین ترتیب شما با کمتر از یک دهم هزینه و بدون نیاز به رفت و آمد و … از اطلاعات درجه یک آموزشی دوره های کارشناسی ارشد شهرسازی کیمیا فکر بزرگ در هر کجا که هستید و در خانه خود بهره مند میشود. این جزوات حاوی تمامی نکات آموزشی در کلاسهای حضوری کیمیا فکر بزرگ برای گرایش های برنامه ریزی و طراحی شهری می باشد.