ریپورتاژ آگهی
 

همه منابعی که برای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی نیاز دارید، با بهترین قیمت و سریع ترین روش در دسترس شماست.

از جمله مشکلات بزرگ داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی گستردگی زیاد منابع و در مواردی به روز نبودن و معتبر نبودن آنهاست. به همین دلیل دسترسی به کتابهای معتبر آموزشی که در بردارنده مطالب و نکات به روز، قابل استناد، کلیدی و مهم باشند، مهمترین دغدغه داوطلبان که «چه چیزی بخوانیم ؟» را رفع می­کند و سردرگمی آنان در موقع مطالعه منابع متعدد را از بین می­برد و موجب صرفه جویی قابل ملاحظه در زمان می­شود.

کیمیا فکر بزرگ بعد از چندین سال فعالیت آموزشی و تجربه تدریس بسیار موفق برای آمادگی آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی. مطالب مفید و کاربردی فراوانی در قالب های مختلف جهت استفاده داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی گردآوری کرده است. در ادامه همین صفحه می‌توانید با محصولات ما بیشتر آشنا شوید.

بسته‌های آموزشی آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی

مجموعه‌ای کامل برای موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی

این بسته‌ها شامل بسته ها شامل دو بسته برای گرایشهای برنامه ریزی و طراحی شهری هستند. بسته برنامه ریزی شامل ۵ کتاب و بسته طراحی شهری شامل ۴ کتاب است.

ویژگیهای کتابهای بسته آموزشی کیمیا فکر بزرگ:

  • مفید ترین مطالب از به روز ترین منابع آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی
  • تأکید بر کلید واژه ها و نکات طلایی مورد استفاده در سوالات آزمون
  • هماهنگی و انطباق کامل کتاب ها با موضوعات مورد سوال در آزمون
  • استفاده از تصاویر مهم جهت انتقال بهتر مفاهیم و ثبت ذهنی مطالب
  • شامل جمع بندی و خلاصه نکات در انتهای هر فصل از کتاب
  • پوشش دهنده بخش عمده ای از موضوعات آزمون با صرف زمان بسیار کم

برای کسب اطلاعات بیشتر در باره هریک از این کتاب‌ها و نحوه تهیه آنها می‌توانید به بخش مربوط به بسته‌های آموزشی آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی مراجعه کنید.

دریافت بسته‌ آموزشی

جمع بندی با جزوات آموزشی انحصاری کیمیا فکر بزرگ

بهترین نکات آموزشی و کنکوری دوره های حضوری کیمیا فکر بزرگ

در این مجموعه برای هر درس، بهترین جزوات کلاسی دوره های مختلف کیمیا فکر بزرگ در شهرهای مختلف انتخاب شده است تا شما یقین حاصل نمائید تمامی نکات آموزشی که در کلاسهای حضوری این مجموعه ارائه می شود را در اختیار دارید.

بهترین قبولیهای پنج سال سال گذشته آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی از این جزوات و آموزشها استفاده کرده اند. این جزوات حاوی تمامی نکات آموزشی در کلاسهای حضوری کیمیا فکر بزرگ برای گرایش های برنامه ریزی و طراحی شهری می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در باره هریک از این کتاب‌ها و نحوه تهیه آنها می‌توانید به بخش مربوط به جزوات آموزشی انحصاری کیمیا فکر بزرگ مراجعه کنید.

دریافت جزوات آموزشی

آزمون‌های آزمایشی کارشناسی ارشد شهرسازی کیمیا فکر بزرگ

آزمون‌های منحصر به فرد تألیفی با پاسخنامه تشریحی

داوطلبان عزیز کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی. شما می‌توانید همه آزمون‌های آزمایشی سال‌های گذشته کیمیا فکر بزرگ را به صورت تکی از فروشگاه وب سایت تهیه کنید.

داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی. شما می‌توانید ۱۸ آزمون آزمایشی سال‌های گذشته، گرایشهای برنامه ریزی کیمیا فکر بزرگ را به صورت یکجا با ۳۰ درصد تخفیف خریداری نمائید.

داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی. شما می‌توانید ۱۸ آزمون آزمایشی سال‌های گذشته، گرایش طراحی شهری کیمیا فکر بزرگ را به صورت یکجا با ۳۰ درصد تخفیف خریداری نمائید.

مشاوره تخصصی سه گام و کیمیا فکر بزرگ برای آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی. اطلاعات بیشتر

بسته آموزشی کارشناسی ارشد شهرسازی – انتشارات ارشد – تدریس جامع، پایه‌ای و عمیق. اطلاعات بیشتر